Ukrainian Society for Neuroscience
Про товариство > Фонд Костюка > Премія 2011 року

Премія 2011 року

Нагородження лауреатів першої премії Фонду П.Г. Костюка

 На урочистих зборах, присвячених відкриттю V конгресу Українського товариства нейронаук, було оголошено про заснування Фонду імені видатного українського вченого, багатолітнього директора Інституту фізіології ім. О.О. Богомольця, академіка П.Г. Костюка. У своєму виступі з цієї нагоди його учень та президент Українського товариства нейронаук Олег Кришталь наголосив на надзвичайно вагомій ролі Платона Григоровича Костюка в українській та світовій нейронауці. Він також зазначив, що Платон Григорович заснував передову школу нейрофізіології та електрофізіології відому в усьому світі. І ми, його учні, як в Україні, так і в багатьох інших країнах світу мусимо докласти зусиль задля збереження її  надбань. Саме завдяки ініціативі учнів та однодумців Платона Григоровича, що працють наразі закордоном, та завдяки їх колективним внескам стало можливим заснування Фонду П. Г. Костюка, спрямованого на підтримку молодих перспективних українських фізіологів.

 

Виступ президента Українського товариства нейронаук Олега Кришталя, присвячений започаткуванню Фонду імені П.Г. Костюка.

Президент Українського товариства нейронаук оголосив, що цього року засновники Фонду імені П.Г. Костюка вирішили обрати двох молодих фізіологів і представити їх до нагородження премією імені П.Г. Костюка. Дипломи перших лауреатів цієї відзнаки отримали молоді науковці з Інституту фізіології ім. О. О. Богомольця – Ольга Копач та Олег Цупиков.

 

Вручення першого диплому лауреата премії Фонду імені П.Г. Костюка науковому співробітнику відділу загальної фізіології центральної нервової системи Інституту фізіології ім. О. О. Богомольця Ользі Копач.


У зв’язку з перебуванням другого лауреата премії Фонду імені П.Г. Костюка наукового співробітника відділу цитології Інституту фізіології ім. О. О. Богомольця Олега Цупікова у короткостроковому закордонному відрядженні його диплом лаурета отримує завідуюча відділом цитології Галина Григоріївна Скібо.


Радість переможців. У залі присутні дружина Платона Григоровича, Людмила Василівна Костюк, та його онук Павло.

У заключному слові президент Українського товариства нейронаук висловив подяку Фонду П. Г. Костюка від імені товариства нейронаук, колективу Інституту фізіології ім. О. О. Богомольця та від себе особисто за сприяння розвитку науки в Україні. Він також відзначив, що українські вчені з ентузіазмом сприйняли звістку про організацію Фонду та запровадження премії імені П. Г. Костюка для молодих українських вчених.


Багатолітній співробітник Платона Григоровича, Ігор Сільвестрович Магура, під час урочистого засідання.


Завідувач відділу клінічної патофізіології Вадим Акімович Березовський під час урочистого засідання.

 

Дискусія, щодо Фонду імені П.Г. Костюка після закінчення урочистих зборів.

У кулуарах під час V конгресу Українського товариства нейронаук. Ольга Копач — лауреат премії Фонду імені П.Г. Костюка 2011 року.


У кулуарах під час V конгресу Українського товариства нейронаук. Лауреат премії Фонду імені П.Г. Костюка 2011 року Ольга Копач та президент Українського товариства нейронаук.

 

Вручення диплому першого лауреата премії Фонду імені П.Г. Костюка науковому співробітнику відділу цитології, Інституту фізіології ім. О. О. Богомольця, Олегу Цупикову після його повернення з відрядження.

Матеріал за темою:

Газета Національної Академії наук України Світ

 


follow us on
FacebookВсесвітній тиждень мозку в Україні

  Ukrainian biological site Department of brain physiology Physiology in Ukraine Ukrainian society for neuroscience