Ukrainian Society for Neuroscience
Про товариство > Фонд Костюка > Премія 2015 року

Премія 2015 року

За традицією як і в попередні роки у 2015 році було оголошено конкурс для молодих науковців на премію Фонду імені Платона Григоровича Костюка. Від молодих вчених з різних наукових установ України було подано 20 заяв. Згідно рішення Ради Фонду лауреатом премії стала молода дослідниця з Навчально-наукового центру «Інститут біології» Київського Національного Університету імені Тараса Шевченка, кандидат біологічних наук Світлана Прилуцька. Урочисте вручення премії та меморіального знаку відбулось в останній день Міжнародного симпозіуму «Ion Channels Trimming the Brain», який успішно було проведено 24-26 вересня цього року в Інституті фізіології ім. О.О. Богомольця НАН України у місті Києві.
 

Фото 1. Радісна мить нагородження – премію Фонду Платона Костюка 2015 вручає лауреату директор Інституту фізіології ім.О.О. Богомольця НАН України, академік НАН України Олег Олександрович Кришталь.

 
Фото 2. Щаслива переможниця – гідний лауреат премії Фонду Платона Костюка 2015 к.б.н. Світлана Прилуцька.

 
Фото 3. Після урочистого вручення премії лауреат зробила доповідь за темою «Протипухлинний ефект фулерену C60».

 
Фото 4. Лауреатом премії Костюка 2015 року стала кандидат біологічних наук Світлана Прилуцька, співробітник ННЦ "Інститут біології" КНУ імені Тараса Шевченка. Її дослідження направлені на вивчення протипухлинних ефектів фулеренів.


Підменю

 


follow us on
FacebookВсесвітній тиждень мозку в Україні

  Ukrainian biological site Department of brain physiology Physiology in Ukraine Ukrainian society for neuroscience