Ukrainian Society for Neuroscience
Про товариство > Членство у товаристві > Міжнародне членство (FENS)

Міжнародне членство (FENS)

Якщо ви є міжнародним членом Товариства, у вас є можливість повного використання ресурсів сайту FENS. Для цього потрібно отримати логін і пароль для доступу на сайт. Це можна зробити, натиснувши кнопку LOGIN в правій верхній частині сайту. Якщо ви не знаєте свої логін і пароль, у вікні, що відкриється, потрібно натиснути Forgot account details.

У новому вікні необхідно ввести адресу електронної пошти, яку ви вказували при реєстрації в УТН, та з переліку організацій членів FENS обрати нашу - Ukrainian Society for Neuroscience. Після цього потрібно натиснути кнопку Submit, і на вашу електронну пошту прийде лист з подальшими інструкціями.

Виконавши їх, ви отримаєте пароль для логіну на сайт FENS. Там, у розділі My FENS ви зможете редагувати власну персональну інформацію, профіль наукових інтересів, керувати підписками на інформаційні оновлення та отримати повнотекстовий доступ до European Journal of Neuroscience.Зверніть увагу, що FENS використовує адреси електронної пошти, які зареєстровані в УТН. Якщо ви не отримуєте новин від FENS та USN протягом тривалого часу (більше місяця), зв'яжіться з адміністраторами товариства за адресою membership (at) usn (dot) org (dot) ua.

 


follow us on
FacebookВсесвітній тиждень мозку в Україні

  Ukrainian biological site Department of brain physiology Physiology in Ukraine Ukrainian society for neuroscience