Підтримати Фонд - Ukrainian Society for Neuroscience

Підтримати Фонд

Фонд Костюка функціонує за рахунок пожертв благодійників. Ви також можете взяти участь у його роботі, зробивши ВАШ ВНЕСОК ОНЛАЙН. Ваші кошти будуть використані для підтримки перспективних молодих вчених, які проводять інноваційні біомедичні дослідження в Україні. Пожертва може бути будь-якого розміру.  Всі, хто пожертвував свої кошти, будуть відзначені на веб сайтах Фонду Костюка. Всі зібрані кошти будуть направлені на підтримку молодих українських вчених, оскільки Наукове товариство ім. Шевченка у США управляє рахунком Фонду безкоштовно, а інформаційне забезпечення Фонду здійснюється зусиллями волонтерів.

Щоб підтримати Фонд, Ви також можете перейти на веб сторінку Фонду Костюка на сайті Товариства Шевченка та натиснути на Contribute to the Platon Kostyuk Fund online зліва внизу цієї сторінки.

Вкажіть суму пожертви в доларах США та натисніть 'NEXT'. На наступній сторінці заповніть інформацію про ваш рахунок PayPal або кредитну/дебетову картку.

Більше інформації про Фонд Костюка:

http://usn.org.ua/index.php?id=fond-kostyuka

http://kostyukfoundation.weebly.com/

 

NEWS

Школярі запрошуються до участі у Нейроконкурсі! Детальна Інформація на офіційному сайті. Переможець представлятиме Україну на міжнародному змаганні.

* * *

Find us on Facebook:

* * *