Премія Костюка - Ukrainian Society for Neuroscience

Премія Костюка

Головним проектом Фонду Костюка є однойменна премія, що з 2011 року вручається перспективним молодим українським вченим, що спеціалізуються в галузі біомедицини.

Апліканти
До участі в конкурсі на премію Костюка запрошуються молоді вчені, які працюють в Україні в галузі біомедичних наук. Кандидати повинні мати ступінь кандидата наук або доктора філософії (Ph.D.) не більше як 10 років до дати відкриття конкурсу. Вони повинні подати: одну сторінку CV (англійською мовою), особисту заяву про досягнення та цілі англійською мовою та нещодавню (до 3 років) найбільш важливу публікацію однією з перелічених мов: англійська, російська, українська.

Критерії відбору

Заявки розглядаються науковим комітетом і оцінюються на основі наступних показників:

  • оригінальність / інноваційність;
  • здатність зробити більше з доступних ресурсів;
  • значення ідеї досліджень;
  • значення отриманих результатів;
  • наукові заслуги заявника та якість публікацій.

Кожна категорія має 5-рівневий підсумок (всього 25 балів). Вибір здійснюється шляхом голосування серед іноземних експертів Фонду. Якщо два кандидати отримали однакові результати, вони отримують премію разом.

Термін дії конкурсу

Конкурс оголошується один раз на рік. Будь ласка, регулярно перевіряйте веб-сайти Фонду Костюка та новини НАН України для цьогорічного оголошення.

Нагорода

Переможець конкурсу на Премію Костюка відзначається пам'ятним дипломом та персональною грошовою нагородою (25 000-50 000 гривень) під час спеціального засідання в Інституті фізіології ім. О.О.Богомольця (Київ, Україна). Під час нагородження лауреати премії виступають з доповіддю про свою роботу.

Більше про діяльність Фонду можна дізнатися на офіційній сторінці.

NEWS

Розпочато збір членських внесків за 2022 рік

* * *

Школярі запрошуються до участі у Нейроконкурсі! Детальна Інформація на офіційному сайті. Переможець представлятиме Україну на міжнародному змаганні.

* * *

* * *

Find us on Facebook:

* * *